NUTIKAS MÄLUMÄNGUR. LOODUS

NUTIKAS MÄLUMÄNGUR. LOODUS

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.90€
Osta
Apollo
8.95€
Osta
Kas oled valmis avastama looduse imesid mängulises võtmes? "Nutikas mälumängur. Loodus" on Sinu teejuht põnevasse maailma, kus taimed, loomad ja keskkonnasaladused ootavad avastamist. See raamat on suunatud uudishimulikele lastele, kes on alles alustamas oma teekonda haridusmaailmas, olles ideaalne kaaslane eelkooliealistele ja algkooli õpilastele.

Kujutle hetkeks, et saad vastata küsimustele nagu "Mis värvi on kaelkirjaku keel?" või "Kas koaalad omavad saba?". Raamat pakub 54 mängu, igaüks neist sisaldab seitset küsimust, mis katavad laia spektrit teemadest alates Eesti loodusest kuni kaugete maade ja ammu kadunud dinosauruste saladusteni.

Vastused ei peitu mitte ainult faktiteadmistes, vaid ka loogilises mõtlemises ja valikvastustes, mis teevad õppimise lõbusamaks ja kaasahaaravamaks. Ja ära muretse, kui mõni küsimus tundub keeruline – vastused leiad raamatu lõpust, et saaksid oma teadmisi kontrollida ja uusi fakte meelde jätta.

See raamat ei ole ainult lastele – isegi täiskasvanud leiavad siit väljakutseid, mis panevad pea tööle. See teeb "Nutikas mälumängur. Loodus" suurepäraseks vahendiks, et korraldada koduseid mälumänguõhtuid pere või sõpradega, luues võimaluse koos naerda, õppida ja mängida.

Avasta looduse saladusi, laienda oma silmaringi ja koge õppimise rõõmu "Nutikas mälumängur. Loodus" raamatu lehekülgedel. Kas oled valmis sukelduma teadmiste merre?