NUTIKAS TOMMI. MÄNGI JA ÕPI

NUTIKAS TOMMI. MÄNGI JA ÕPI

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.90€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta "Nutika Tommi: Mängi ja Õpi" võlumaailm, autorilt, kes on loonud silla mängulise õppimise ja esmaste akadeemiliste oskuste vahel. See raamat on kui aare noortele uudishimulikele meeltele, kes on astumas oma esimesi samme lugemise ja matemaatika imelises maailmas.

Kujutle raamatut, mis ei ole mitte ainult lugemiseks, vaid ka kaaslaseks seiklustel, kus õppimine saab toimuda läbi mängu. Tommi, raamatu peategelane, kutsub sinu lapse kaasa põnevatele teekondadele, kus kohtutakse armastusväärsete loomategelastega, kes muudavad õppeprotsessi nauditavaks.

Raamatu lehekülgedel leiad mitmekesiseid tegevusi, mis on loodud selleks, et arendada peenmotoorikat ja analüüsivõimet. Lapsed saavad harjutada kindlat kätt pliiatsijoonistuste tegemisel, aidata Tommil läbida keerukaid labürinte, õppida tundma suurusi ja kujundeid, värvida pilte, mis äratab nende loovuse, ning lahendada lihtsustatud matemaatikaülesandeid, mis panevad aluse arvude maailma mõistmisele.

Lisaks sellele on raamatus täheotsimise mängud, mis aitavad lastel tutvuda tähestikuga lõbusal ja kaasahaaraval moel. "Nutika Tommi: Mängi ja Õpi" raamat on suurepärane vahend, et toetada laste varajast arengut ja tekitada neis armastus õppimise vastu.

Kui otsid oma lapsele raamatut, mis ühendab endas hariduse ja meelelahutuse, siis "Nutika Tommi: Mängi ja Õpi" on ideaalne valik. See on loodud selleks, et toetada sinu lapse kasvamist ja avardada tema silmaringi mängulisel ja kaasakiskuval viisil.