NUTIKAS TRIIBU. MÄNGI JA ÕPI

NUTIKAS TRIIBU. MÄNGI JA ÕPI

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.90€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta põnev maailm raamatu "Nutikas triibu. Mängi ja õpi" lehekülgedel, mis on ideaalne kaaslane Sinu lapse esimesteks sammudeks lugemise ja arvutamise imelises maailmas. See raamat, mille on loonud tundmatu autor, on täis vahvaid tegelasi ja mitmekülgseid tegevusi, mis ergutavad noorte mõistuste arengut.

Kui Sinu väike uudishimulik avastaja on valmis sukelduma teadmiste merre, siis "Nutikas triibu. Mängi ja õpi" pakub just seda õiget stardipaketti. Raamatu lehekülgedelt leiab Sinu laps mitmesuguseid ülesandeid, mis on loodud selleks, et arendada peenmotoorikat ja analüüsivõimet. Alates pliiatsijoonistuste järgimisest kuni labürintide läbimiseni – iga tegevus on mõeldud selleks, et õppimine oleks lõbus ja kaasahaarav.

Võrdlemise, värvimise ja lihtsamate matemaatikaülesannete kaudu saab Sinu laps mänguliselt omandada uusi oskusi, mis on olulised edasiseks kooliteeks. Tähtede otsimine muudab aga lugemise õppimise põnevaks seikluseks, kus iga leitud täht viib järjest lähemale lugemisoskuse võlumaailmale.

"Nutikas triibu. Mängi ja õpi" ei ole lihtsalt raamat – see on Sinu lapse teejuht avastamaks õppimise rõõmu. Võta aega ja sukeldu koos lapsega sellesse rikkalikku ja lõbusasse õppekeskkonda, mis toetab tema loomulikku uudishimu ja õpihimu. Raamat on loodud spetsiaalselt selleks, et toetada Sinu lapse arengut ja pakkuda talle edukat algust elukestvas õppimise teekonnas.