Nutikatele. Mõttemängud täiskasvanutele

Nutikatele. Mõttemängud täiskasvanutele

Autor: Gareth Moore

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€ / 9.49€
Osta
Kas oled valmis pakkuma oma mõistusele väljakutset? "Nutikatele. Mõttemängud täiskasvanutele" autorilt Gareth Moore'ilt on just see, mida vajad, et oma ajutegevus hoogu lükata. See raamat on täis üle saja erineva mõttemängu, mis on loodud selleks, et pakkuda sulle nii meelelahutust kui ka vaimset treeningut.

Me kõik teame, et aju vajab regulaarset harjutamist, et püsida erksa ja teravana, kuid tihtipeale võib mõistatusi lahendades tekkida tunne, nagu oleksid koolipingis tagasi. "Nutikatele" muudab selle protsessi nauditavaks. Võta aeg maha, unusta igapäevased mured ja sukeldu raamatu pakutavasse mõttemängude maailma, mis on täis põnevust ja avastamisrõõmu.

Raamatust leiad erineva raskusastmega mänge, alates lihtsamatest numbrimängudest ja loogikaülesannetest kuni keerukate üldteadmiste testide, sudokude, labürintide ja mõistatusteni. Iga leheküljega saad võimaluse oma oskusi järk-järgult arendada, nautides samal ajal iga lahendatud ülesande pakutavat rahuldust.

Gareth Moore on tuntud oma mõttemängude loomise oskuse poolest, pakkudes väljakutseid, mis on mõeldud just täiskasvanutele. Tema raamat ei ole mitte ainult suurepärane vahend aju treenimiseks, vaid ka lõbus viis aja veetmiseks, mis võib olla sama kaasahaarav kui mistahes mäng või hobi.

Kui oled valmis oma mõtlemisvõimet proovile panema ja soovid leida uusi viise, kuidas oma vaimu virgutada, siis "Nutikatele. Mõttemängud täiskasvanutele" on sinu jaoks ideaalne valik. Avasta, kui põnev ja rahuldust pakkuv võib olla oma mõistuse treenimine!