Nutikatele. Nupumängud

Nutikatele. Nupumängud

Autor: Gareth Moore

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid viisi, kuidas oma mõtlemisvõimet teritada ja samal ajal ka lõbutseda? Gareth Moore'i "Nutikatele. Nupumängud" on raamat, mis pakub sulle just seda – võimalust oma mõistuse teravust proovile panna. See kogumik sisaldab enam kui 80 erinevat mõistatuslikku ülesannet, mis on loodud selleks, et panna sind mõtlema ja oma probleemilahendusoskusi arendama.

Alates keerukatest loogikapähklitest kuni keeruliste labürintide ja meelt segavate numbriülesanneteni – see raamat on täis väljakutseid, mis panevad sind proovile. Ülesanded muutuvad raamatu lehekülgede edenedes järjest keerulisemaks, seega on soovitatav alustada algusest ja liikuda järk-järgult edasi, et oma oskusi järjepidevalt arendada.

Iga ülesande juures on kaasas selged juhised, mis aitavad sul aru saada, kuidas ülesandele läheneda. Lahendusi soovitame kirjutada hariliku pliiatsiga, et saaksid vajadusel oma vastuseid korrigeerida. Ja kui sa peaksidki kinni jääma, siis ära muretse – raamatu lõpus on olemas kõikide ülesannete lahendused, et saaksid oma vastuseid kontrollida ja õppida, kuidas jõuda õige lahenduseni.

"Nutikatele. Nupumängud" on suurepärane vahend igale mõistatusesõbrale, kes soovib oma ajutegevust stimuleerida ja nautida rahuldust, mida pakub keeruliste probleemide lahendamine. Võta see raamat kätte ja näita, et oled tõeline mõistatuste meister!