Nüürikese suvesumin

Nüürikese suvesumin

Autor: Mervi Heikkilä

Kirjastus: KIRJASTUS ELUST ENESEST

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
15.99€
Osta
Kas tunned juba suveõhu võlu ja ootad uusi seiklusi? Väike orav Nüürike on tagasi, et viia sind ja su pere läbi suvise looduse imede. "Nüürikese suvesumin", autoriks Mervi Heikkilä, on lugu täis põnevust ja avastamisrõõmu, mis sobib suurepäraselt ettelugemiseks ka kõige pisematele.

Kui Nüürike avastab, et tema sõbrad on kadunud ja postkasti täidab kummaline sumin, algab seiklus, mis viib läbi lillede ja putukate maagilise maailma. Raamatu lehekülgedel kohtad ka kääbikut nimega Kühmu, kes võib-olla omab vastust küsimusele, mis on ideaalne magamiskoht.

Kristiina Mäkimattila kaunid ja värviküllased illustratsioonid toovad loo ellu, muutes iga lehekülje vaatamise nauditavaks nii lastele kui ka täiskasvanutele. "Nüürikese suvesumin" on teine osa sarjast, mis jälgib armastatud orava Nüürikese tegemisi.

Kui oled valmis sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus iga päev on seiklus ja iga lehekülg toob uue avastuse, siis on "Nüürikese suvesumin" just see raamat, mida sa ja su pere otsite. Võta hetk, et koos Nüürikesega õppida tundma looduse väikseid saladusi ja leida rõõmu lihtsatest asjadest, mis teevad suve nii eriliseks.