OFF. Parem elu nutisõltuvust vähendades

OFF. Parem elu nutisõltuvust vähendades

Autor: Tanya Goodin

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Eneseabi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas tunned end pidevalt kurnatuna ja ärritununa? Kas sinu käsi haarab automaatselt telefoni järele, kui peaksid hetkekski jääma oma mõtetega kahekesi? Kui leiad, et digiseadmed on hakanud sinu igapäevaelu liialt domineerima, siis Tanya Goodini raamat "OFF. Parem elu nutisõltuvust vähendades" võib olla just see, mida vajad.

Tänapäeva digiajastul on nutiseadmete kasutamine muutunud nii tavapäraseks, et me võimegi märkamatult vajutada, libistada ja klõpsata oma ekraanidel üle 2600 korra päevas. See on rohkem aega, kui me tavaliselt magamisele pühendame. Kuid kas oled mõelnud, millist mõju see pidev ühenduses olemine sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele avaldab?

Goodini raamat ei ole lihtsalt kriitika digitehnoloogia aadressil, vaid pakub praktilisi lahendusi ja harjutusi, kuidas vähendada nutisõltuvust ja taastada kontroll oma elu üle. Autor, kes on tuntud digipaastu ekspert, jagab sinuga tõhusaid tehnikaid ja mõtteviise, mis aitavad sul luua tervislikke piire enda ja oma seadmete vahel. Raamatust leiad inspiratsiooni ja nõuandeid, kuidas vähendada stressi ning leida rohkem aega selleks, mis päriselt loeb.

Kui soovid taasavastada maailma väljaspool ekraani ja olla oma aja peremees, siis võta hetk ja sukeldu Tanya Goodini "OFF. Parem elu nutisõltuvust vähendades" lehekülgedele. See võib olla esimene samm sinu teekonnal tasakaalustatuma ja rahulikuma elu suunas.