OH SEDA HUNDI SABA!

OH SEDA HUNDI SABA!

Autor: Emmanuelle Keric-Lepetit

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled valmis sukelduma muinasjutulisse seiklusse, kus kohtad üht erakordselt edevat tegelast? "Oh seda hundi saba!" on Emmanuelle Keric-Lepetiti sulest pärit lugu, mis viib sind kohtuma hundiga, kellel pole mitte ainult muljetavaldavad kihvad ja teravad küünised, vaid ka uhke, kohev saba, mis on tema suurim uhkus.

Kujutle metsa, kus elab hunt, kes ei jäta kasutamata ühtegi võimalust oma hiiglasliku saba näitamiseks. Ta on tõeline metsa eputis! Kuid, nagu elus ikka juhtub, toob liigne uhkus kaasa ootamatuid pöördeid. Ühe õnnetu komistuse tagajärjel leiab meie kangelane end hoopis kummalisest olukorrast – tagumik ees supipotis!

See raamat on ideaalne lugemine Sinu väikestele, kes alles avastavad lugemise imelist maailma. Trükitähtedega papiraamat pakub lisaks kaasahaaravale loole ka meeldivat sensoorset kogemust – laps saab kaanel katsuda hundi lopsakat saba, mis on pehme ja karvane, just nagu päris!

"Kas hundi uhkus toob kaasa tagasilööke?" – see on küsimus, millele "Oh seda hundi saba!" vastuse annab. Lase oma lapse fantaasial lennata ja avasta koos, milliseid õppetunde ja naeruturtsatusi see lugu pakub. See on lõbus ja õpetlik raamat, mis räägib uhkusest, eneseimetlusest ja sellest, kuidas liigne eputamine võib viia ootamatute ja humoorikate olukordadeni.

Ära jäta kasutamata võimalust tutvustada oma lapsele lugemise rõõmu ja elutarkust läbi Emmanuelle Keric-Lepetiti suurepärase teose. Võta aega, et koos naerda ja õppida – "Oh seda hundi saba!" ootab sind!