OH SEDA JUKUT KÜLL! ANEKDOOTE LASTEST AINULT TÄISKASVANUTELE

OH SEDA JUKUT KÜLL! ANEKDOOTE LASTEST AINULT TÄISKASVANUTELE

Autor: Erkki Kõlu

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Huumor
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi tundnud, et teie põnnid panevad teid kõige ootamatumates olukordades punastama? Või olete leidnud end olukorrast, kus peate kiirelt välja mõtlema mõne süütu seletuse elu keerukatele küsimustele? Kui jah, siis Erkki Kõlu raamat "Oh seda Jukut küll! Anekdoodid lastest ainult täiskasvanutele" on just see, mida vajate.

See kogumik on täis humoorikaid ja äratundmisrõõmu pakkuvaid lugusid, mis on kantud igapäevaelust ja lapsevanemaks olemise magusvalusatest hetkedest. Raamatusse on valitud parimad palad, mis toovad naeratuse huulile ja pakuvad äratundmist neile, kes on ise laste kasvatamise rõõme ja väljakutseid kogenud.

Erkki Kõlu on andnud meile võimaluse heita pilk laste süütule, kuid tihtipeale ettearvamatule mõttemaailmale. Raamatust ei puudu ka tegelased nagu Mannid, vanaisad-vanaemad ning onud-tädid, kes kõik aitavad kaasa nendele naljakatele ja mõnikord piinlikele olukordadele, mida iga lapsevanem teab liigagi hästi.

"Juku" anekdoodid on Eestis aastakümneid olnud populaarsed, ja Kõlu on osanud need lood värskelt ja kaasahaaravalt jutustada. See raamat ei ole mõeldud lastele, kuid täiskasvanud leiavad siit kindlasti palju nauditavat lugemist. Võtke hetk iseendale, sukelduge nendesse lugudesse ja lubage endale naeru kaudu puhkust lapsevanema argitoimetuste keskel.