OHTE TROTSIDES

OHTE TROTSIDES

Autor: Rick Rinehart

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Reisikirjad
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised seiklused võivad teid ees oodata Ameerika Ühendriikide lääneosas? Rick Rineharti "Ohte Trotsides" on põnev teos, mis viib teid läbi Ameerika kõige jahmatavamate loodusmaastike - alates hingematvatest lumistest mäetippudest kuni kõrvetava kõrbekuumuseni.

See raamat on justkui ellujäämisõpik, mis räägib lugusid inimestest, kes on silmitsi seisnud looduse kõige ettearvamatumate ja ohtlikumate nähtustega. Te saate lugeda nii inspireerivatest pääsemistest kui ka südantlõhestavatest tragöödiatest, mis on aset leidnud sellistes legendaarsetes paikades nagu USA rahvuspargid.

Rinehart ei piirdu ainult põnevate lugude jutustamisega; ta kutsub teid üles mõtisklema ka ühe suurima loodusohu üle, mis varitseb Yellowstone'i rahvuspargis - sealne supervulkaan, mille ärkamine võib olla ettearvamatu.

Kui olete loodushuviline või plaanite reisi Ameerika Ühendriikide läände, siis "Ohte Trotsides" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See raamat ei paku mitte ainult kaasahaaravat meelelahutust, vaid õpetab ka, kuidas austada looduse jõudu ja tulla toime ootamatustega, mis võivad teid eemal tsivilisatsioonist tabada. Olge valmis avastama, kuidas inimvaim suudab vastu seista kõige karmimatele katsumustele.