Ohutult üle tee

Ohutult üle tee

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas õpetada oma väikelapsele liiklusreegleid nii, et see oleks kaasahaarav ja meeldejääv? "Ohutult üle tee" on just selline raamat, mis muudab olulise õppetunni põnevaks seikluseks.

See raamat on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata väikelastel mõista liikluses toimuvat. Raamatu värvikirevad leheküljed ja interaktiivsed elemendid, nagu liugklapid ja aknad, muudavad õppimise nauditavaks. Läbi mänguliste tegevuste saavad lapsed tutvuda kõige olulisemate jalakäija reeglitega, mis on vajalikud ohutuks liiklemiseks tänaval.

Lisaks on raamat suurepärane vahend, et tutvustada lastele tänavaliiklusega seotud sõnavara. Piltide kaudu saavad nad õppida ära tundma erinevaid liiklusmärke ja -olukordi. Raamatu lõpus olev kontrollküsimuste lehekülg võimaldab teil ja teie lapsel üheskoos üle vaadata, kas kõik õpitud reeglid on meelde jäänud.

"Kas oled valmis ületama teed ohutult?" See pole lihtsalt küsimus, vaid ka kutse avastada koos lapsega liikluse põhitõdesid. "Ohutult üle tee" on teie lapse teejuht turvalisemasse homsesse.