Õiendamispaast

Õiendamispaast

Autor: Daniela Gaigg,Linda Syllaba

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Perekond ja lapsed
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas hoiduda koduste tülide ja pideva õiendamise nõiaringist? Daniela Gaigg ja Linda Syllaba raamat "Õiendamispaast" pakub välja lahenduse. See teos ei ole lihtsalt järjekordne kasvatusnõuandeid jagav raamat, vaid tõeline teejuht, mis aitab teil astuda seitse sammu rahulikuma ja armastavama koduse õhkkonna suunas.

Raamatust leiate praktilisi juhiseid, kuidas lõpetada igapäevane õiendamine ja karjumine, mis tihti peresuhteid räsivad. Autorid, kellel mõlemal on kaks last ja kes elavad Viinis, toetuvad oma kogemustele ning Jesper Juuli õpetustele, pakkudes välja holistilise ja suhetele orienteeritud peremudeli. Gaigg, tuntud oma populaarse saksakeelse pereteemalise blogi diekleinebotin.at kaudu, ja Syllaba, diplomeeritud coach ja psühholoogiline nõustaja, jagavad oma teadmisi ja isiklikke kogemusi, et aidata teil muuta oma kodu rahupaigaks.

Lisaks autorite nõuannetele ja isiklikele lugudele on raamatusse kaasatud ka psühholoogide ja pereuurijate eksperthinnangud, mis annavad teadusliku vaatenurga pakutavatele lahendustele. Raamat on interaktiivne, jättes ruumi ka teie enda mõtisklustele ja tähelepanekutele, et saaksite oma teekonda rahulikuma pereelu suunas veelgi isikupärastada.

"Õiendamispaast" ei ole pelgalt lugemismaterjal, vaid kaaslane teie pere arenguteel, aidates teil mõista ja rakendada positiivseid muutusi, mis austavad kõigi pereliikmete vajadusi võrdselt. Kas olete valmis avastama, kuidas luua oma kodus keskkond, kus valitseb mõistmine ja toetus?