ÕIGE EMAKEELE HARJUTUSI TV GÜMN

ÕIGE EMAKEELE HARJUTUSI TV GÜMN

Autor: Ene Liivaste,Aili Tarvo

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Gümnaasiumi õpikud ja töövihikud
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.35€
Osta
Kui oled huvitatud oma emakeeleoskuse lihvimisest, võib "Õige Emakeele Harjutusi TV Gümnaasiumile" olla just see, mida vajad. Autorid Ene Liivaste ja Aili Tarvo on loonud töövihiku, mis on rikas erinevate harjutuste poolest, aidates sul paremini mõista eesti keele nüansse.

See töövihik eristub teistest oma unikaalse lähenemisega - see sisaldab päris õpilaste töid ja ajakirjandusest pärit tekste, mis pakuvad reaalseid näiteid ja väljakutseid. Vahel võid leida lauseid, mis on kontekstist välja rebitud ja mille tähendus jääb segaseks. Sellisel juhul julgustavad autorid lause kõrvale jätma, mitte asjatult parandama. See meetod aitab sul mõista, kui oluline on kontekst suhtluses ja kirjutamisel.

Raamat on suurepärane ressurss gümnaasiumiõpilastele, kes soovivad oma keeleoskust arendada. See ei ole lihtsalt harjutustik, vaid ka arutelude allikas, mis julgustab õppijaid mõistma ja vältima keelelisi vigu oma igapäevases suhtluses. Kas oled valmis oma eesti keele oskust proovile panema ja avastama keele ilu uuel tasandil?