ÕIGEUSU TEE

Kirjastus: EAÕK KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.52€
Hetkel pole saadaval
Tutvustus raamatule "Õigeusu Tee":

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas sügavamalt mõista ristiusu olemust ja õigeusu kiriku õpetusi? Dioklia piiskop Kallistos Ware'i teos "Õigeusu Tee" on justkui võti, mis avab ukse vaimsele rännakule ja pakub praktilist juhendit neile, kes soovivad sellel teel edasi liikuda.

Raamatus rõhutatakse isikliku kogemuse olulisust usus. Ware selgitab, et kuigi juhendamine ja teiste kogemused on olulised, ei asenda need kunagi otsest ja isiklikku suhet Jumalaga. Ta toob esile, et tõeline usk saabub alles siis, kui oleme õpetatu oma elus läbi elanud ja kogenud. See on kutse mitte jääda passiivseks pealtvaatajaks, vaid astuda aktiivselt usuteele, et kogeda selle täit tõelisust.

Metropoliit Filareti sõnadega: "Usutunnistus ei kuulu sulle, kui sa ei ole seda elanud." See mõte kajastub läbivalt kogu raamatus, pakkudes lugejale nii teoreetilist arusaama kui ka praktilisi nõuandeid, kuidas õigeusu usku igapäevaelus rakendada.

"Õigeusu Tee" ei ole lihtsalt teoreetiline ülevaade, vaid pigem teejuht, mis aitab lugejal mõista usku kui elu- ja palveviisi. Kui soovite avastada õigeusu kiriku sügavamaid tõdesid ja rikastada oma vaimset teekonda, on see raamat teile hindamatuks kaaslaseks. Astuge sellele rajale ja laske oma vaimul silmadel avaneda.