Öised hääled

Öised hääled

Autor: Tiina Laanem

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et öö varjab endas salapäraseid lugusid, mis ootavad avastamist? Tiina Laanem, tuntud eesti kirjanik, kes on lugejate südamed võitnud oma debüütromaaniga "Väikesed vanamehed", toob sinuni oma seitsmenda teose – jutukogu "Öised hääled". See kogumik on täis ootamatuid pöördeid ja kujutlusvõime piire kompavaid seiklusi, mis haaravad sind kaasa ja ei lase enne lahti, kui viimane lehekülg on pööratud.

Kujutle hetkeks, et oled Veiko, kes kesköisel ajal köögis kummalise vaatepildiga silmitsi seisab. Ühel hetkel hoiad sa käes salapärast tõmmut iludust, järgmisel hetkel aga avastad, et tegelikkuses on see Rannarootsi suitsuvorst. See absurdne, kuid samas kaasahaarav stseen on vaid üks paljudest, mis Laanemi jutukogust leiad.

Lisaks Veikole tutvustatakse sind Kerdi, Punase Jänesega koos elava noore naise, saleda soomlase, liha praadiva Evaldi, rattasõitu pelgava Emmi ja maagilist külgetõmmet kogeva Pauliga. Iga lugu on kui aknake tegelaste eriskummalistesse maailmadesse, mis on täis nii huumorit kui sügavamat mõtisklust.

Tiina Laanem on mitmekülgne autor, kes on lisaks romaanidele kirjutanud ka näidendeid ja lasteraamatuid. Tema looming on pälvinud tunnustust nii lugejate kui kriitikute seas, sealhulgas A. H. Tammsaare nimelise kirjanduspreemia romaaniga "Pildilt kukkujad". "Öised hääled" on kirjaniku loomingulise mitmekülgsuse järjekordne tõestus, pakkudes lugejatele võimalust sukelduda sügavamale unenäoliste seikluste maailma.

Kui otsid midagi, mis sind argipäevast eemale viiks ja su fantaasiat ergutaks, siis "Öised hääled" on just see, mida vajad. Avasta Tiina Laanemi maagiline sõnaseadmise oskus ja lase end viia öiste häälete rüppe, mis kindlasti ei jäta sind ükskõikseks.