OLE PRINTSESS. STIILSED TÜDRUKUD

OLE PRINTSESS. STIILSED TÜDRUKUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas Sa armastad moodi ja soovid olla osa sellest põnevast maailmast? "Ole printsess. Stiilsed tüdrukud" on raamat, mis viib Sind moeloojate imelisse maailma, kus iga lehekülg pakub Sulle võimalust luua unikaalseid rõivastuskombinatsioone. See on Sinu võimalus näidata oma stiilitunnetust, valides ja kombineerides erinevaid rõivaid ning aksessuaare, et riietada moekaid daame igaks elujuhtumiks – olgu selleks siis glamuurne ööklubi, lõõgastav puhkus või pidulik pulmapidu.

Raamatuga on kaasas kleepsud, mis teevad riietamismängu veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks. Kujunda ja värvi rõivaid just selliste värvikombinatsioonidega, mis kõige enam kõnetavad Sinu isiklikku stiili. See on suurepärane võimalus lasta oma kujutlusvõimel lennata ja arendada peenmotoorikat ning silma-käe koordinatsiooni.

Tähelepanu! Raamat sisaldab väikeseid osi ja seetõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna on lämbumisoht. Vanemate järelvalve all saavad aga ka nooremad moehuvilised nautida selle raamatu pakutavat loovust ja rõõmu.

"Ole printsess. Stiilsed tüdrukud" on ideaalne kingitus igale noorele disainerile, kes unistab moemaailma avastamisest. See on Sinu võimalus astuda stilisti kingadesse ja luua midagi erakordset. Kas oled valmis? Avasta oma sisemine moelooja ja pane proovile oma stiilitaju!