Olen issile kõige armsam!

Olen issile kõige armsam!

Autor: Izzy Down

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma südamlikku lugusse, mis räägib armastusest ja seiklusest? "Olen issile kõige armsam!" on Izzy Downi kirjutatud raamat, mis viib sind koos Rebasepojuga põnevale avastusretkele.

Elus on hetki, kus soovime, et meie lähedased teaksid, kui väga me neid hindame ja armastame. Selles raamatus on Rebaseissi otsustanud just seda teha – näidata oma pojale, kui oluline ta talle on. Ta korraldab Rebasepojule meeldejääva peitusemängu, mis on täis põnevust ja armastust. Iga peidetud kirjake on nagu samm lähemale südamesoojusele ja vanema ning lapse vahelisele sidemele.

Kui avad selle raamatu, ei loe sa lihtsalt Rebaseissi kirju – sa elad kaasa iga hetkele, mil Rebasepoeg neid otsib ja avastab. See lugu ei ole ainult meelelahutus, vaid ka õpetlik kogemus, mis näitab, kui oluline on väljendada armastust ja hoolivust.

Izzy Down on loonud teose, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja õpetab väärtuslikku elutarkust – armastust tuleb jagada ja näidata. "Olen issile kõige armsam!" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ja toob esile lapse ja vanema vahelise erilise sideme tähtsuse.

Kui otsid raamatut, mis toob naeratuse su näole ja soojuse su südamesse, siis on "Olen issile kõige armsam!" just see, mida vajad. Avasta koos Rebasepojuga, kuidas armastus ja hoolivus võivad muuta iga päeva eriliseks.