OLEN KURB

OLEN KURB

Autor: Jane Kent

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas tunned mõnikord, et kurbus vajutab su südamele nagu pilvine taevas? "Olen kurb", kirjutatud Jane Kenti poolt, on südamlik lugu väikesest Ellist, kes seisab silmitsi sellise tundega, kui tema parim sõber Eva jääb haigeks. See raamat võtab ette teekonna läbi lapse silmade, kui ta õpib toime tulema pettumuse ja kurbusega, mis kaasnevad olukorraga, kus oodatud mängupäev sõbraga jääb ära.

Raamatus avaneb lugejale stseen, kus Elli, kes oli elevil eelseisva päeva pärast, peab leppima tõsiasjaga, et tema plaanid on ootamatult muutunud. Kuidas saab ema teda aidata? Jane Kenti loodud tegelased ja olukorrad on kujutatud viisil, mis on lastele kergesti mõistetavad ja samastatavad, pakkudes samal ajal vanematele tööriistu, kuidas oma last toetada.

Raamatu "Olen kurb" lugemine on nagu soe kallistus hingele, pakkudes lohutust ja mõistmist. See on lugu, mis ei kõnele mitte ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele, meenutades, et kurbusega toimetulekuks on vaja aega, kannatlikkust ja armastust. Kui oled lapsevanem, õpetaja või lihtsalt huvitatud lastekirjandusest, mis käsitleb emotsioone ja nende juhtimist, siis on see raamat just sinule.

Jane Kenti "Olen kurb" on väärtuslik lisand igasse lasteraamatu kogusse, aidates lastel mõista ja väljendada oma tundeid ning õpetades, et kurbusest ülesaamine on osa elust. Avasta koos Elliga, kuidas leida päikesekiir ka kõige pilvisemal päeval.