OLEN PAHUR. TUNNE TUNDEID!

OLEN PAHUR. TUNNE TUNDEID!

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas aidata oma pisikesel mõista keerulisi tundeid? "Olen Pahur. Tunne tundeid!" on raamat, mis võib olla just see, mida otsid. See on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, et õpetada neile emotsioonide maailma.

Raamatus kohtud sa väikese lõvipojaga, kelle tuju pole just kõige parem. Ta on pahur ja see tunne viib ta sõpradega tülli. Läbi värvikate illustratsioonide ja suure trükiga teksti, mis on ideaalne väikestele silmadele, näitab raamat, kuidas tunda ära ja toime tulla erinevate emotsioonidega.

See on raamat, mis ei paku ainult lugemisrõõmu, vaid on ka väärtuslik abimees vanematele, kes soovivad oma lastele õpetada emotsionaalset intelligentsust. Läbi loo saavad lapsed õppida, et tunded on loomulik osa meie elust ja kuidas neid tundeid sõnadesse panna ning neid positiivselt väljendada.

"Olen Pahur. Tunne tundeid!" on suurepärane vahend, et alustada vestlust lastega tundemaailma teemadel. Raamat aitab lastel mõista, et pahurus on üks paljudest tunnetest, mis meid aeg-ajalt valdavad, ja et see on täiesti okei. Tähtsam on see, kuidas me oma tundeid juhime ja teistega suhtleme.

Kui otsid oma lapse raamaturiiulisse midagi, mis on hariv ja samal ajal kaasahaarav, siis "Olen Pahur. Tunne tundeid!" võib olla just see, mida vajad. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes talle tuge ja mõistmist läbi kõikide kasvuraskuste.