OLEN TUSANE. TUNNE TUNDEID!

OLEN TUSANE. TUNNE TUNDEID!

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi märganud, kuidas pisikesed silmad suureks lähevad, kui nad avastavad midagi uut ja põnevat? "Olen tusane. Tunne tundeid!" on just see raamat, mis haarab väikelaste tähelepanu ja aitab neil mõista oma keerukaid tundeid. See armas papist lehtedega raamat on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, olles varustatud suurte tähtede ja elavate illustratsioonidega, mis kujutavad üht tusast kaelkirjakut ja tema sõprade vahelisi suhteid.

Kui Sinu väike avastaja on kunagi tundnud pettumust või ärritust, siis see raamat on suurepärane abimees. Lugu juhatab lapsi läbi tundemaailma, õpetades neid oma emotsioone ära tundma ja nendega konstruktiivselt toime tulema. See on oluline oskus, mis aitab lastel kasvada empaatilisteks ja eneseteadlikeks inimesteks.

Autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka õpetlik. Lastele meeldib jälgida, kuidas kaelkirjak oma tujudega silmitsi seisab ja õpib neid väljendama viisil, mis ei tee haiget ei endale ega teistele. See raamat on suurepärane vahend vanematele, et aidata oma lastel tundeid mõista ja väljendada.

Kui otsid viisi, kuidas aidata oma lapsel paremini mõista oma emotsioone ja õppida neid tervislikult väljendama, siis "Olen tusane. Tunne tundeid!" on ideaalne valik. See ei ole lihtsalt järjekordne lasteraamat, vaid sõbralik ja mõistev kaaslane teekonnal emotsionaalse intelligentsuse poole.