OLULISED MASINAD. VÄRVIMISE RÕÕM

OLULISED MASINAD. VÄRVIMISE RÕÕM

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.40€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avasta värvide maailma ja pane oma loovus proovile "Olulised Masinad: Värvimise Rõõm" värviraamatuga, mis on loodud selleks, et pakkuda lõputult lõbu ja arendada peenmotoorikat. See raamat on suunatud eeskätt poistele, kes on huvitatud erinevatest sõidukitest ja masinatest.

Kas oled valmis sukelduma masinate maailma, kus iga lehekülg ootab sinu puudutust, et ellu ärgata? "Olulised Masinad: Värvimise Rõõm" on sinu võimalus tuua värvi ja elu erinevatele sõiduvahenditele. Raamat on täis põnevaid pilte alates mootorratastest kuni hiiglaslike ehitusmasinateni, mis kõik ootavad sinu kujutlusvõime puudutust.

Selle värviraamatu lehekülgedel on sinu ees avatud justkui uus maailm, kus saad harjutada käelist osavust ja arendada keskendumisvõimet. Iga pilt on hoolikalt valitud, et pakkuda mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikku väärtust, tutvustades erinevaid masinaid ja nende funktsioone.

"Olulised Masinad: Värvimise Rõõm" on ideaalne kaaslane vihmasteks pärastlõunateks või pikkadeks autosõitudeks, aidates aega sisukalt veeta. See on suurepärane kingiidee, mis toob naeratuse iga väikese masinasõbra näole.

Võta pliiatsid või kriidid ja anna oma panus nende oluliste masinate maailma – see on sinu võimalus näidata oma kunstilist poolt ja õppida tundma erinevaid sõiduvahendeid. "Olulised Masinad: Värvimise Rõõm" ootab sind, et avastada, milliseid värve sina valid nende masinate jaoks.