Oma elu juht

Oma elu juht

Kategooria: Eneseabi
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Varsti müügil
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas elada nii, et igal hetkel tõesti loeb? "Oma elu juht" on raamat, mis ei jäta sind külmaks, kui otsid viise, kuidas oma elu täiel rinnal elada. Autor, kelle nime sa mulle ei avaldanud, jagab selles teoses 52 praktilist nõuannet – üks igaks nädalaks –, mis põhinevad nii isiklikel kogemustel kui ka enesejuhtimise valdkonna tippude tarkusel.

Raamatu läbiv sõnum on, et sa ei peaks elu lõpus tagasi vaadates mõtlema, et "Õnneks ei juhtunud midagi!" Selle asemel peaksid tundma, et oled kasutanud iga võimalust, mis elu sulle pakkus, et kasvada, naerda ja jätta endast maha positiivne jäljend. See teos on suunatud neile, kes soovivad oma elu teadlikumalt ja tulemuslikumalt juhtida, leides selleks uut inspiratsiooni ja tähendust.

Kui oled valmis oma elu eest vastutust võtma ja tahad avastada, kuidas olla oma elu kapten, siis on "Oma elu juht" just see, mida vajad. See on rohkem kui raamat – see on sinu teekonna kaaslane, mis aitab sul iga nädal astuda sammu lähemale täisväärtuslikuma elu suunas. Kas oled valmis avastama, kuidas elada nii, et iga päev oleks täis kasvu, naeru ja tähendust? Siis haara "Oma elu juht" ja asu teele!