ÕNN SÜDAMES. TERAAPILINE VÄRVIRAAMAT

ÕNN SÜDAMES. TERAAPILINE VÄRVIRAAMAT

Kirjastus: TULIP OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid viisi, kuidas tuua oma ellu rohkem rõõmu ja tasakaalu? "Õnn Südames: Teraapiline Värviraamat" võib olla just see, mida vajad. See raamat ei ole pelgalt värvimiseks – see on teejuht, mis aitab sul leida sisemist rahu ja õnnetunnet.

Elu võib olla kiire ja stressirohke, kuid on oluline leida aega iseendale ja oma heaolule. Värvimine on tegevus, mis võimaldab sul pöörata tähelepanu praegusele hetkele, vähendada ärevust ja keskenduda positiivsetele emotsioonidele. Selle raamatu lehekülgedel avanevad sulle kaunid mustrid ja stseenid, mis on loodud selleks, et aidata sul vabastada oma meeled ja avada süda õnnele.

Autor juhatab sind läbi värvide maailma, kus iga toon ja joon aitab sul ühendust saada oma sisemise minaga. Värviteraapia on tõestatud meetod, mis aitab leevendada stressi, tõrjuda negatiivseid mõtteid ning tuua ellu rahu ja harmooniat. Raamatu lehekülgedel saad sa anda vabad käiku oma loovusele, samal ajal kogedes teraapilist mõju, mida värvimine pakub.

Kui soovid oma päevadesse tuua helgust ja õnnetunnet, siis "Õnn Südames: Teraapiline Värviraamat" on sinu jaoks. Võta hetk iseendale, haara värvipliiatsid ja lase oma vaimul puhata, samal ajal kui su käed loovad värvide abil ilu ja tasakaalu.