ÕNNELIKU JA ENESEKINDLA LAPSE USKUMUSED: MA OLEN IMELINE!

ÕNNELIKU JA ENESEKINDLA LAPSE USKUMUSED: MA OLEN IMELINE!

Autor: Maia Tihvan

Kirjastus: FONTEREGO OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Kas te olete mõelnud, kuidas toetada oma lapse arengut, et ta kasvaks üles õnneliku ja enesekindla isiksusena? Maia Tihvani raamat "Õnneliku ja enesekindla lapse uskumused: ma olen imeline!" on loodud selleks, et aidata teil seda olulist eesmärki saavutada.

See südamlik teos on suurepärane abiline, mis keskendub positiivsete uskumuste ja väärtushinnangute juurutamisele juba varases eas. Autor jagab veendumust, et lapsele oma aja, armastuse ning õigete väärtuste ja uskumuste edasiandmine on üks parimaid kingitusi, mida vanem võib oma lapsele pakkuda. Raamat pakub võimalust veeta koos lapsega kvaliteetaega, arendades samal ajal tema sõnavara, lugemis- ja kirjutamisoskust ning empaatiavõimet.

Raamatu lehekülgedel kohtate rõõmsameelseid illustratsioone, kus seiklevad erinevad elusolendid – loomadest lindudeni ja putukateni. Need pildid on loodud selleks, et pakkuda rõõmu ja avastamislusti igal ühisel lugemishetkel. Raamat ei ole mõeldud ainult väikelastele, vaid ka kooliealistele ja teismelistele, kes saavad väiksematele õdedele-vendadele ette lugedes samuti positiivsetest sõnumitest osa.

"Õnneliku ja enesekindla lapse uskumused: ma olen imeline!" sisaldab 24 võimsat ja kasulikku mina-olen-vormis uskumust, mis on mõeldud lapse enesehinnangu ja -armastuse tugevdamiseks. Lisaks leiate raamatust lehekülje, kus laps saab kirja panna oma lemmikuskumused, ning vanematele suunatud mõtisklusi uskumuste tähtsusest.

See kõvakaaneline raamat on käepärases 16 x 18 cm formaadis, sobides ideaalselt 3–7-aastastele lastele. Raamat aitab teil juhatada oma lapsi enesekindluse, elurõõmu ja armastuse teele – nii iseenda kui ka teiste vastu.

Huvitav seik raamatu sünniloost: ühel suveööl lendas nahkhiir autori koduaknast sisse, keset Tallinna südant. Pärast seda, kui armas külaline oli turvaliselt loodusesse tagasi juhatatud, sündis ka selle raamatu idee. Ja nii ongi nahkhiir leidnud oma auväärse koha raamatu esikaanel, meenutades meile, et inspiratsioon võib tulla kõige ootamatumatest kohtadest.

Kui soovite oma lapsele pakkuda tugevat vundamenti positiivsete uskumuste ja väärtuste osas, siis on Maia Tihvani "Õnneliku ja enesekindla lapse uskumused: ma olen imeline!" just see, mida otsite.