ÕNNELIKUD PÄEVAD JAAGO TALUS

ÕNNELIKUD PÄEVAD JAAGO TALUS

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Varia
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, kuidas ootamatult saabunud rõõmud võivad Sinu päeva helgemaks muuta? "Õnnelikud päevad Jaago talus" on raamat, mis toob esile just neid lihtsaid, kuid südantsoojendavaid hetki, mis elu väärtuslikuks teevad.

Autor viib Sind läbi lugude, mis peegeldavad aegumatuid väärtusi ja elustiili, kus igapäevased toimetused on täis tähendust ja rõõmu. See pole pelgalt raamat, vaid kummardus eluviisile, mis paneb rõhku põlvkondadevahelisele sidemele, kodusele loovusele ja taaskasutusele, pakkudes samal ajal nõuandeid ja inspiratsiooni selle kohta, kuidas elada täisväärtuslikku ja säästlikku elu maal.

Kui Sind kõnetab mõte elust, kus austatakse vanemaid, kasvatatakse lapsi armastusega, hinnatakse isetegemist ja nauditakse lihtsaid, kuid siiraid hetki, siis see raamat on just Sinule. See on lugu inimesest, kes armastab ja austab iseennast ning leiab õnne just nendest väikestest asjadest, mis kokku loovad midagi suurt ja ilusat.

Avasta "Õnnelikud päevad Jaago talus" ja lase sellel raamatul endaga kaasa rääkida, kuidas leida rõõmu ja rahulolu igas päevas, sõltumata sellest, kus Sa parasjagu oled.