ONU REMUSE JUTTE I CD (AUDIORAAMAT)

ONU REMUSE JUTTE I CD (AUDIORAAMAT)

Kirjastus: EASY LIVING MUSIC

Kategooria: Lastekirjandus
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.20€
Osta
Kas otsid põnevat kuulamiskogemust, mis viib sind tagasi lapsepõlve muinasjutumaailma? "Onu Remuse jutte I" audioraamat, mille on sisse lugenud armastatud Eesti näitleja Tõnu Aav, pakub sulle just seda. See kogumik toob sinuni armastatud lood, kus peategelasteks on nutikas Jänkuonu ja tema sõbrad ning vastased erinevatest loomariigi nurkadest.

Kuula, kuidas Jänkuonu oma teravmeelsuse ja kavalusega Rebaseonu ninapidi veab, või naera südamest, kui Jänkuonu ja Kilpkonnaonu omavahel mõõtu võtavad. Iga lugu on täis põnevust ja õpetlikke momente, mis ei jäta külmaks ei suuri ega väikeseid kuulajaid.

Tõnu Aav, kelle hääl on paljudele eestlastele lapsepõlvest tuttav, toob lood ellu oma soojuse ja meisterlikkusega, muutes kuulamiskogemuse veelgi nauditavamaks. "Onu Remuse jutte I" audioraamat on suurepärane valik, kui soovid oma päeva rikastada mõnusa nostalgia ja ajatu huumoriga.

Ära lase end heidutada, et tegemist on audioraamatuga – see formaat võimaldab sul nautida lugusid sõna otseses mõttes liikvel olles. Tõmba audioraamat oma seadmesse ja lase Tõnu Aava häälel end kaasa haarata, olgu siis pikk autosõit, rahulik õhtupoolik või hoopis aktiivne puhkehetk looduses.

"Onu Remuse jutte I" on tõeline kultuuripärand, mis on väärt avastamist ja uuesti avastamist. Anna oma päevale vürtsi ja naeru – see audioraamat on justkui ajarännak, mis toob esile mälestused ja loob uusi.