ONU REMUSE JUTTE II CD (AUDIORAAMAT)

ONU REMUSE JUTTE II CD (AUDIORAAMAT)

Kirjastus: EASY LIVING MUSIC

Kategooria: Lastekirjandus
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.20€
Osta
Kuula ja lase end viia Ameerika lõunaosariikide soojadele ja päikeselistele väljadele, kus ootavad sind ONU REMUSE imelised ja õpetlikud lood. Eesti armastatud näitleja Tõnu Aav annab oma hääle sellele audioraamatule, tuues ellu kõik värvikad tegelased Jänkuonust Karuonuni ja Kilpkonnaonust Rebaseisandani.

"ONU REMUSE JUTTE II CD" on kogumik, mis sisaldab lugusid nagu "Kui Jänkuonu oli kuningas" ja "Kuidas Jänkuonu Lõviisandast jagu sai", pakkudes kuulajatele põnevust ja tarkuseteri. See on ideaalne kaaslane nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma päeva rikastada meelelahutusliku ja hariva sisuga.

Tõnu Aav, kelle häälel on eriline võime tuua lood ellu, muudab kuulamiskogemuse nauditavaks ja kaasahaaravaks. Tema esituses muutuvad ONU REMUSE JUTUD mitte ainult meelelahutuseks, vaid ka õppetundideks elu kohta.

Kas oled valmis sukelduma lugudesse, kus Jänkuonu ja tema sõbrad astuvad vastu väljakutsetele, mis on täis nii kavalust kui ka südikust? "ONU REMUSE JUTTE II CD" ootab sind, et pakkuda sulle tunde kestvat naudingut ja inspiratsiooni. Pane kõrvaklapid pähe või lase lood valla oma koduseinte vahel ja lase Tõnu Aava soojal häälel endale seda ajatut klassikat tutvustada.