ONU REMUSE LOOD – LUGEMIK, MIDA SAAB VÄRVIDA!

ONU REMUSE LOOD – LUGEMIK, MIDA SAAB VÄRVIDA!

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Tere, armas raamatuarmastaja! Kas oled valmis sukelduma Onu Remuse värvikirevasse maailma, kus seiklused ja õpetlikud lood ootavad sind igal leheküljel? "Onu Remuse lood – lugemik, mida saab värvida!" on loodud just sinu jaoks, kui oled algkooliealine uudishimulik lugeja.

See eriline väljaanne pakub sulle kümme lõbusat ja ajatut looma-aabitsalugu, mis on pärit Ameerika rahvapärimusest. Need lood, kus kaval Rebaseonu ja nutikas Jänkuonu omavahel võistlevad, on eestlaste seas tuntud ja armastatud, eriti tänu Tõnu Aava meeldejäävale esitusele.

Aga see raamat ei ole lihtsalt lugemiseks – see on ka sinu loovuse väljendamiseks! Iga loo juurde kuulub värvimislehekülg, mis kutsub sind loo tegelasi ja sündmusi oma käega ellu äratama. Lisaks on iga jutu lõpus küsimused, mis aitavad sul süveneda loo sõnumisse ja mõista tegelaste käitumise tagamaid. See on suurepärane võimalus arutleda, kes on loo kangelane ja kes kaabakas ning milline on loo õpetlik sisu.

Kui oled huvitatud veelgi rohkematest Onu Remuse seiklustest, siis leiad pikemad versioonid kirjastuse Cum Laude poolt 2018. aastal välja antud raamatust "Onu Remuse lood".

Nii et haara oma värvilised pliiatsid ja valmistu kaasahaaravaks lugemis- ja värvimiselamuseks, mis rikastab sinu päeva ja annab toitu mõttele. Head avastamist, loovat värvimist ja sügavat kaasa mõtlemist!