OODATES BOJANGLES’IT

OODATES BOJANGLES’IT

Autor: Olivier Bourdeaut

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne romantika
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Olivier Bourdeaut'i maagilisse ja südantsoojendavasse maailma? Tema debüütromaan "Oodates Bojangles'it" viib teid rännakule, kus igapäevane reaalsus asendub puhta rõõmu ja fantaasiaga. See on lugu, mis põimib endasse armastuse, muusika ja elu tähistamise.

Raamatu keskmes on üks erakordne perekond, kelle elu keerleb ümber pidude, naeru ja Nina Simone'i ajatute meloodiate. Nende kodu on täis elu ja vabadust, kus tavalised reeglid ei kehti ning igavusel pole kohta. Kõige selle südames on ema – naine, kelle ekstravagantsus ja ettearvamatus on nakkav. Tema on see, kes toob ellu ootamatuid pöördeid ja juhib perekonda läbi elu tantsulise rütmi.

Kuid mõnikord võib ka kõige kaunim pidu võtta ootamatu pöörde. Kui ema ületab nähtamatud piirid, seisavad isa ja poeg silmitsi valuga, mis kaasneb paratamatusega. Nende armastus ja pühendumus on proovile pandud, kui nad üritavad säilitada seda lõputut pidu, mis on nende elu nii eriliseks teinud.

Olivier Bourdeaut, kes sündis 1980. aastal Nantes'is, alustas oma karjääri kinnisvaramaaklerina, kuid pöördus kirjutamise poole pärast töökoha kaotust. Tema esimene romaan ei leidnud kirjastajat, kuid "Oodates Bojangles'it" kirjutati vaid mõne kuuga ja see saavutas kiiresti tohutu edu. Alates selle ilmumisest Prantsusmaal 2016. aasta jaanuaris on raamat võitnud mitmeid auhindu ja leidnud tee tuhandete lugejateni üle kogu maailma.

Raamatu pealkiri on mänguline viide Samuel Becketti teosele "Oodates Godot'd", kuid Bourdeaut'i teos on täis elu ja liikumist, erinevalt Becketti tegelaste staatilisest ootusest. Kui teid kõnetab kirglik ja elujaatav kirjandus, siis "Oodates Bojangles'it" on teie jaoks. See on lugu, mis tuletab meile meelde, et elu tuleb tähistada iga päev, sest armastus ja rõõm on need, mis teevad meie elu tõeliselt rikkaks.