ÖÖKULL SAI MUHU

ÖÖKULL SAI MUHU

Autor: Susanne Weber

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis aitab leevendada väikese linnupoja muret? "Öökull sai muhu" on Susanne Weberi südamlik lugu, mis viib sind väikese öökulli maailma, kes on saanud peapõrutuse. See raamat on täis soojust ja sõprust, kui metsa loomad – rebane, hiir, madu ja karu – tulevad appi ja pakuvad oma abi.

Kuidas saab väikest öökulli lohutada? Kas on olemas mingi eriline nipp või rohi, mis teeb valu hetkega unustatuks? Vastus peitub lihtsuses – ema armastav musi on see, mis suudab imet teha.

Raamat on illustreeritud selgete ja kaunite piltidega, mis räägivad omaette loo. Lihtsad riimid haaravad ka kõige pisemate tähelepanu ja toovad esile lugemise rõõmu. See on ideaalne teos, et tutvustada lastele sõpruse tähtsust ja emaarmastuse jõudu.

"Öökull sai muhu" on raamat, mis peaks olema iga väikelapse raamaturiiulis. See ei ole lihtsalt lohutav lugu, vaid ka õpetlik – näidates, kuidas hoolivus ja armastus aitavad meil üle saada igast murest. Kas oled valmis avastama, kuidas armastus ja hoolivus teevad imet?