Öökull

Öökull

Autor: Samuel Bjørk

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevusromaani sügavustesse, kus perekonnapärand ja saladused põimuvad kriminaalsete mõistatustega? Norra kirjaniku Samuel Bjørki teos "Öökull" viib teid Sandefjordi, kus linnuvaatlusest saab peagi midagi palju süngemat.

Raamatu keskmes on Sandefjordi jõukaima laevaomaniku surmaeelne olukord. Tema testament seab pojale tingimuse: tohutu pärandi saamiseks ei tohi ta tuua perekonda "võõrast verd". See tähendab, et poeg ei või abielluda naisega, kes on juba ema. Kuid armastus ei küsi reegleid ja poja väljavalitu südames on koht oma kahele väikesele lapsele. Saladuslikel asjaoludel lapsed eemaldatakse ja noored liidetakse kokku, kuid nende ühine tee on traagiliselt lühike.

Aastaid hiljem naasevad kadunud lapsed, nüüd juba täiskasvanud õde ja vend, kodulinna, kus leitakse metsast noore naise surnukeha. Ta on asetatud linnusulgedele, suus õrn lill, ja ümbritsetud küünaldest pentagrammiga. See leid äratab kohalikes kahtlusi ja hirmu, et mineviku varjud pole veel lahkunud.

Uurijad Holger Munch ja Mia Krüger, kes on lugejatele juba tuttavad Samuel Bjørki esimesest raamatust "Ma reisin üksinda", seisavad silmitsi uue ja keerulise juhtumiga. Nad peavad lahendama mõistatuse, mis viib nad kurjuse südamesse, mille ulatust nad poleks osanud ette kujutada.

Samuel Bjørk, kodanikunimega Frode Sander Øien, on mitmekülgne Norra talent – nii kirjanik, näitekirjanik kui ka muusik. Tema loodud Munchi ja Krügeri sari on võitnud lugejate südamed üle kogu maailma, olles tõlgitud enam kui kolmekümnesse keelde. "Öökull" on sarja teine raamat, mis jätkab esimese osa edulugu, pakkudes lugejatele taas kaasahaaravat ja meisterlikult kirjutatud lugemiselamust.

Avastage "Öökulli" lehekülgedelt, kuidas mineviku varjud mõjutavad olevikku ja kuidas ühe perekonna saladused võivad määrata paljude saatuse. Kas olete valmis selleks teekonnaks?