Öömõtted

Öömõtted

Autor: Jonas Taul

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.95€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi lebanud pimedas toas ja lasknud oma mõtetel vabalt lennata? "Öömõtted" on lugu, mis viib sind koos ühe väikese poisi unenäolisele rännakule läbi tema öiste mõtiskluste. See on raamat, mis kõnetab nii lapsi kui ka täiskasvanuid, meenutades meile kõigile, kui piiritu võib olla kujutlusvõime.

Jonas Taul, Eesti kirjanik, kes on oma eluteel puudutanud mitmeid kultuure, elades Venemaal, Saksamaal ja Hollandis, pakub oma debüütteoses "Öömõtted" sügavat sissevaadet lapse sisemaailma. Sündinud 1986. aastal, on Taul oma mitmekesise tausta tõttu võimeline looma teoseid, mis kõnetavad laia lugejaskonda, rikastades neid erinevate perspektiivide ja kogemustega.

Kui sinu uudishimu on ärgitatud ja soovid sukelduda öiste mõtete keerdkäikudesse, siis "Öömõtted" on just see kaasahaarav lugemine, mida otsid. Tauli sõnaseadmisoskus ja võime luua visuaalselt meeldejäävaid stseene muudavad selle raamatu ideaalseks kaaslaseks neile, kes armastavad enne uinumist lasta fantaasial lennata.

Kas oled valmis avastama, kuhu viivad sind sinu enda öömõtted? Võta "Öömõtted" kaasa oma öökapi raamaturiiulile ja lase Jonas Taulil juhatada sind läbi unistuste ja mõistatuste labürindi.