OOTA SA! KOLMAS JAGU

OOTA SA! KOLMAS JAGU

Autor: Arkadi Hait,Feliks Kamov,Aleksander Kurljandski

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.07€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas mäletad veel seda vahvat duot, kelle seiklused on naerutanud nii lapsi kui täiskasvanuid? "Oota sa! Kolmas jagu" viib meid tagasi nende armastatud tegelaste maailma, kus kaval jänes ja tohutu tahtejõuga hunt ei väsi üksteist taga ajamast.

Seekordses osas leiame jänese, kes on otsustanud linnakärast eemale sõita, jalgrattal uusi seiklusi otsimas. Tema igavene rivaal, hunt, ei jää aga sugugi maha ja seab end mootorrattaga jälitama. Kuid nagu ikka, ei lähe asjad plaanipäraselt. Üks hetk ja mootorratas ongi isepäi teele tuisanud, jättes jahmunud hundi tolmupilve keskele.

Mis saab edasi? Hunt ei anna alla ja asub oma kahe jala peal mootorratta kannule, kuid nagu saatusel oleks oma plaan, põimuvad nende teed rongiga, mis toob kaasa uusi ootamatuid pöördeid. Kas hunt suudab lõpuks oma neljarattalise sõbra kätte saada, või on mootorratas see, kes hoopis hundi kätte saab?

Arkadi Hait, Feliks Kamov ja Aleksander Kurljandski on loonud järjekordse põneva loo, mis paneb sind kaasa elama ja mõistatama, kuidas see kõik lõpeb. "Oota sa! Kolmas jagu" on täis põnevust ja huumorit, mis ei jäta kedagi külmaks. Kas oled valmis uueks jahtiks?