OPERAATOR. MEIE MEES HOLLYWOODIS

OPERAATOR. MEIE MEES HOLLYWOODIS

Autor: Alar Kivilo

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kes on need loovad jõud, kes muudavad filmid visuaalselt paeluvaks? "Operaator. Meie mees Hollywoodis" on Alar Kivilo isiklik lugu, mis viib teid läbi tema silmade Hollywoodi filmimaailma südamesse. Kivilo, kes on pärit Montrealis elanud väliseesti perest, on tõusnud kinematograafia tippu, saavutades tunnustuse, mida vähesed tema ametikaaslased võivad endale uhkusega omistada.

Raamat avab ukse Kivilo professionaalsesse ja isiklikku ellu, alates tema varajastest aastatest Kanadas kuni hetkeni, mil ta sai tunnustatud osaks Hollywoodi filmitegijate eliidist. Teos on rikastatud ligi tuhande foto ja sügavamõtteliste mõtisklustega filmikunsti olemusest. Kivilo jagab oma kogemusi ja tarkusi, mis on väärtuslikud nii algajatele filmitegijatele kui ka kogenud kinokülastajatele.

Raamat "Operaator" on austusavaldus mehele, kes on vorminud valguse ja varjud meistriteosteks, mida me kinolinal naudime. Alar Kivilo on tõestanud, et kaamera taga töötav inimene võib olla sama oluline kui need, kes ekraanil säravad. Tema panus filmide visuaalsesse keelde on hindamatu ning tema töö on inspireerinud paljusid, sealhulgas Eesti noori operaatoreid.

Kivilo on saanud tunnustust ka oma kolleegidelt, sealhulgas Pimedate Ööde Filmifestivali elutöö preemia näol. Tuntud näitlejad nagu Teresa Palmer, Sandra Bullock ja Kyra Sedgwick on avaldanud imetlust tema oskuste ja panuse üle nende filmiprojektides.

Kui olete huvitatud kinematograafia tagamaadest või soovite lihtsalt rohkem teada saada ühe eestlase teekonnast Hollywoodi tippu, siis "Operaator. Meie mees Hollywoodis" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See on lugu pühendumusest, loovusest ja kirglikust tööst, mis on vorminud ühe mehe unistused reaalsuseks suurel ekraanil.