ÕPETAJATE TARKUSEPÄRLID

ÕPETAJATE TARKUSEPÄRLID

Kirjastus: KIRJASTUS OCEANIC

Kategooria: Aforismid ja vanasõnad
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
13.95€ / 13.25€
Osta
Kas otsite inspiratsiooni ja nõuandeid, mis aitaksid teil haridusteekonnal edasi liikuda? "Õpetajate Tarkusepärlid" võib olla just see, mida vajate. See kogumik on täis õpetajate jagatud elutarkusi ja õppimise kohta käivaid tsitaate, mis on aastate jooksul kogutud ja nüüd teie jaoks ühte raamatusse koondatud.

Iga tsitaat selles raamatus on nagu väike juhend, mis on mõeldud selleks, et valgustada teie teekonda, pakkudes tuge ja inspiratsiooni. Need mõtteterad pärinevad õpetajatelt, kes on oma elu pühendanud haridusele ja õppimisele, ning kes soovivad jagada oma kogemusi ja tarkust, et aidata teil oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

"Õpetajate Tarkusepärlid" ei ole lihtsalt raamat – see on kogumik elutunde, mis on mõeldud teie isiklikuks arenguks ja enesetäiendamiseks. Olgu teie eesmärgiks paremaks õpetajaks saamine, oma õpilaste inspireerimine või isikliku haridusteekonna rikastamine, see raamat pakub teile väärtuslikke teadmisi ja motivatsiooni.

Kasutage neid tarkusepärleid, et avardada oma mõistmist haridusest ja õppimisest ning leidke endas see sisemine õpetaja, kes juhatab teid edasi teadmiste ja eneseteostuse radadel. "Õpetajate Tarkusepärlid" on teie käeulatuses – avastage see aare ja laske sellel enda elu rikastada.