Õpi inglise keelt (papagoi)

Õpi inglise keelt (papagoi)

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid lõbusat ja kaasahaaravat viisi, kuidas oma lapsele inglise keelt õpetada? "Õpi inglise keelt (papagoi)" on raamat, mis on loodud just selliseks eesmärgiks. See on suurepärane vahend, mis aitab lastel mänguliselt ja nauditavalt uusi sõnu õppida. Raamatu autor on kokku kogunud igapäevaelus tihti kasutatavad sõnad, et muuta õppimine võimalikult praktiliseks ja elulähedaseks.

Raamat pakub mitmesuguseid sõnamänge ja ristsõnu, mis on suunatud just noorematele keeleõppijatele. Need tegevused ei aita mitte ainult uusi sõnu meelde jätta, vaid ka arendada laste keeleteadmisi mängulises vormis. See on ideaalne valik vanematele, kes soovivad oma laste inglise keele oskust kodustes tingimustes arendada.

Kui sinu laps on uudishimulik ja armastab mõistatusi lahendada, siis "Õpi inglise keelt (papagoi)" võib olla just see, mida otsid. See raamat ei ole mitte ainult hariv, vaid ka meelelahutuslik, pakkudes tunde keelelist avastamisrõõmu. Avasta koos lapsega inglise keele maailma ja vaata, kuidas tema keeleoskus päev-päevalt kasvab!