ÕPI KOOS LAURAGA. TÄHED JA NUMBRID

ÕPI KOOS LAURAGA. TÄHED JA NUMBRID

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis seiklema numbrite ja tähtede maailmas koos oma uue sõbra Lauraga? "Õpi koos Lauraga. Tähed ja numbrid" on raamat, mis on loodud selleks, et muuta sinu esimesed sammud haridusteel lõbusaks ja kaasahaaravaks. Laura on siin, et juhendada sind läbi põnevate tegevuste, aidates sul omandada tähestiku ja numbrite tarkust.

Raamat pakub sulle võimalust harjutada lihtsate sõnade kirjutamist ja esimesi matemaatilisi tehteid, muutes õppimise nauditavaks. Laura on kui hea sõber, kes seisab su kõrval, kui valmistud oma kooliteeks. Tema toetav käsi ja julgustavad sõnad aitavad sul tunda end kindlalt ja valmisena kõigeks, mis ees ootab.

Lapsevanemana võid olla kindel, et see raamat on loodud selleks, et toetada sinu lapse arengut ja uudishimu. Läbi mänguliste harjutuste ja selgete juhiste on "Õpi koos Lauraga. Tähed ja numbrid" suurepärane vahend, mis aitab luua tugeva aluse edasiseks õppimiseks. Pane tähele, kuidas su laps õpib tundma tähti ja numbreid ning avastab kirjutamise ja arvutamise rõõmu koos sõbraliku Laura abiga.