ÕPI NUMBREID ÜHEST KOLMEKÜMNENI. ÜHENDA PUNKTID

ÕPI NUMBREID ÜHEST KOLMEKÜMNENI. ÜHENDA PUNKTID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.11€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta numbreid mänguliselt ja arenda oma loogikat ning käelist osavust raamatuga "Õpi numbreid ühest kolmekümneni. Ühenda punktid". See on lõbus ja hariv tegevus, mis ei paku mitte ainult numbrite õppimise võimalust, vaid ka kunstilist väljendusvabadust. Pärast punktide ühendamist ilmub paberile pilt, millele saad lisada isikupära, tuues mängu oma lemmikvärvid. Ja mis veelgi toredam – raamatuga on kaasas ka vahvad kleepsud, mis teevad õppimise veelgi lõbusamaks.

Kas oled valmis oma numbritundmist proovile panema ja samal ajal oma loovust rakendama? See raamat on suurepärane vahend, et aidata sul mõista numbreid ja nende järjestust, samal ajal pakkudes rõõmu ja rahulolu oma kunstiteose loomisest. Ühenda punktidest numbrid ja lase oma kujutlusvõimel lennata, kui annad elu värvikatele tegelastele ja stseenidele. See on ideaalne tegevus nii vihmastele päevadele kui ka reisiajaks, arendades peenmotoorikat ja tähelepanu detailidele.

Kas oled valmis avastama, millised põnevad kujutised peituvad punktide taga? Haara pliiatsid ja kleepsud ning sukeldu numbrimaailma seiklustesse!