Õpi värve

Õpi värve

Autor: Lieve Boumans

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tutvustada oma pisipõnnile värve lõbusal ja kaasahaaraval moel? Lieve Boumansi "Õpi värve" on just see, mida vajad. See armas pappraamat on loodud selleks, et aidata lastel mänguliselt värvide maailmaga tutvust teha.

Raamat toob sinuni hiiretupsu, kes on juhiks läbi värvikireva seikluse. Iga lehekülg on pühendatud ühele põhivärvile – kollane, punane, valge, must ja paljud teised – ning need on esitatud lihtsal ja arusaadaval viisil. Lapselikud ja südamlikud illustratsioonid haaravad lapse tähelepanu ja toetavad õppimisprotsessi.

Üks raamatu eripärasid on suur värviring, mis on mõeldud interaktiivseks õppevahendiks. Laps saab seda lehekülge keerata ja värvidele osutada, samal ajal kui loed raamatut ette. See aitab lastel mitte ainult värvide äratundmisel, vaid ka peenmotoorika ja käe-silma koordinatsiooni arendamisel.

Oluline märkus on see, et "Õpi värve" sisaldab väikeseid detaile, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida tuleks alati väikelaste puhul arvestada, seega veendu, et raamatut kasutatakse vanema järelvalve all.

Lase oma lapsel avastada värve turvalises ja rõõmsas keskkonnas koos Lieve Boumansi "Õpi värve" raamatuga. See on suurepärane vahend, mis toetab varajast õppimist ja arengut, pakkudes samal ajal kvaliteetaega koos lugedes.