ÕPILASELE PK EESTI KEELE LÕPUEKSAMIST 2022

ÕPILASELE PK EESTI KEELE LÕPUEKSAMIST 2022

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Abimaterjalid põhikoolile
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Kas oled valmistumas üheksanda klassi eesti keele lõpueksamiks? "Õpilasele PK Eesti Keele Lõpueksamist 2022" on Sinu teejuht eksami edukaks sooritamiseks. See põhjalik õppematerjal avab eksami struktuuri, sisu ja hindamiskriteeriume, pakkudes Sulle kõike vajalikku, et kinnistada oma teadmisi ja astuda eksamile enesekindlalt.

Raamat on jaotatud neljaks praktiliseks osaks, mis käsitlevad kõiki eksami tahke. Sa leiad sealt mitmekesiseid lugemis- ja kirjutamisharjutusi, mis aitavad Sul tekstide mõistmist ja analüüsivõimet parandada. Samuti on raamatus põhjalik kirjandiõpetus, mis juhendab Sind samm-sammult hea kirjandi kirjutamise protsessis. Lisaks on lisatud harjutustest, mis simuleerib tegelikku eksamikeskkonda, et saaksid harjutada tõeliselt eksamile sarnastes tingimustes.

Autori koostatud materjalid on kooskõlas viimaste õppekavadega ja arvestavad uusimaid haridusstandardeid, tagades, et oled kursis kõige ajakohasema informatsiooniga. "Õpilasele PK Eesti Keele Lõpueksamist 2022" on Sinu usaldusväärne abiline, mis aitab Sul eesti keele eksamitulemusi maksimeerida.