Õpime heegeldama

Õpime heegeldama

Autor: Sue Whiting

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.65€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kas oled alustav käsitööentusiast, kes soovib sukelduda heegeldamise maailma? "Õpime heegeldama" autorilt Sue Whitingult on suurepärane sissejuhatus sellele kaunile käsitöövormile, mis on loodud just Sinu jaoks. Raamat avab uksed heegeldamise põhitõdedele, pakkudes selgeid juhiseid ja kauneid illustratsioone, mis muudavad õppimise nauditavaks ja kergesti jälgitavaks.

Raamatus leiad 10 lihtsat projekti, mis on ideaalsed algajale heegeldajale. Need projektid on hoolikalt valitud nii, et saaksid kogemuse erinevate tehnikate ja töövõtete osas, mis on vajalikud eri tüüpi esemete loomiseks. Iga projekt on samm-sammult lahti seletatud, et saaksid oma oskusi järk-järgult arendada.

Sue Whitingu teos ei ole lihtsalt juhend, vaid ka inspiratsiooniallikas. Raamatust leiad nõuandeid ja nippe, mis aitavad Sul mõista heegeldamise peensusi ja kuidas neid oma loomingus rakendada. Olgu Sinu järgmine projekt lihtne sall või keerukam mänguasi, "Õpime heegeldama" on Sinu teejuht heegelnõela maailmas.

Ära lase käsitöörõõmul oodata, alusta oma heegeldamisteekonda juba täna ja avasta, kui rahuldustpakkuv võib olla midagi oma kätega loomine. Sue Whitingu "Õpime heegeldama" on Sinu esimene samm selles imelises ja loovas protsessis.