ÕPIME KIRJUTAMA! NUMBRID

ÕPIME KIRJUTAMA! NUMBRID

Autor: Priddy

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.10€
Hetkel pole saadaval
"ÕPIME KIRJUTAMA! NUMBRID" on Priddy poolt loodud põnev ja interaktiivne raamat, mis on suunatud noortele õppuritele, et aidata neil omandada numbrite kirjutamise oskust. See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada lapsi numbrite maailmaga, arendades samal ajal ka nende peenmotoorikat ja kirjutamisoskust.

Kas oled valmis viima oma lapse õppimiskogemuse uuele tasemele? "ÕPIME KIRJUTAMA! NUMBRID" pakub lihtsaid ja lõbusaid ülesandeid, mis muudavad numbrite õppimise nauditavaks. Mis teeb selle raamatu eriliseks, on kaasasolev kustutatav pliiats, mis võimaldab lapsel ülesandeid korduvalt harjutada, süvendades seeläbi õpitut.

See raamat on kujundatud nii, et see paeluks laste tähelepanu ja ergutaks nende uudishimu, pakkudes samas turvalist ja toetavat õpikeskkonda. Kuid pidage meeles, et "ÕPIME KIRJUTAMA! NUMBRID" sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumist.

Kui otsid viisi, kuidas muuta numbrite õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks, siis see raamat on just see, mida vajad. Võta pliiats kätte ja alusta seiklust numbrite maailmas koos oma lapsega juba täna!