ÕPIME KUJUNDEID. KALAPOEG, KES EI OSANUD ÜMMARGUSI MULLE PUHUDA

ÕPIME KUJUNDEID. KALAPOEG, KES EI OSANUD ÜMMARGUSI MULLE PUHUDA

Autor: Celine Lamour-Crochet

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas väikesed kalapojad õpivad maailma tundma? "Õpime kujundeid: Kalapoeg, kes ei osanud ümmargusi mulle puhuda" on Celine Lamour-Crochet'i südamlik lugu, mis viib sind Klaus-nimelise kalapoja veealusesse maailma. Klausil on üks suur unistus – puhuda täiuslikke ümmargusi mulle. Kuid hoolimata kõigist pingutustest ei taha see tal kuidagi välja tulla.

See armas raamat on palju enamat kui lihtsalt lugu ühest kalakesest ja tema unistustest. Sinu laps saab Klausiga kaasa elades tutvuda erinevate kujunditega, mis on esitatud mänguliselt ja harivalt. Raamat on suurepärane abimees, et aidata lastel mõista geomeetriliste kujundite maailma ning arendada nende ruumilist mõtlemist.

Kas oled valmis sukelduma koos Klausiga ja avastama, kuidas kujundid meie ümber elu rikastavad? Haara "Õpime kujundeid: Kalapoeg, kes ei osanud ümmargusi mulle puhuda" ja naudi seda seiklust koos oma lapsega. See on ideaalne lugemine, mis toetab lapse arengut ja pakub ühtlasi ka lõbusat ajaviidet.