Õpime olema viisakad

Õpime olema viisakad

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas õpetada oma lapsele head käitumist ja viisakust? "Õpime olema viisakad" on raamat, mis on loodud just selleks eesmärgiks. See teos on suurepärane abimees vanematele, kes soovivad oma lastele edasi anda viisakuse põhitõdesid. Raamat on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, et isegi kõige nooremad lugejad saaksid sellest aru.

Selle raamatu autor on pühendunud laste sotsiaalsete oskuste arendamisele, pakkudes praktilisi näiteid ja meeldejäävaid viisakussõnu, mida lapsed saavad igapäevaelus kasutada. Olgu selleks siis "palun" ja "aitäh" või kuidas vabandada ja teisi austada, see raamat on varustatud kõigega, mida vajate, et juhendada oma last viisakas suhtluses.

Raamat "Õpime olema viisakad" ei ole ainult informatiivne, vaid ka lõbus ja kaasahaarav, muutes õppimise nauditavaks tegevuseks. See on ideaalne vahend, et aidata teie lapsel kujundada positiivseid suhtlemisoskusi, mis on elus edasijõudmiseks hädavajalikud.

Kui soovite, et teie laps õpiks viisakust mängulisel ja meeldival moel, siis on see raamat teile. Selle lehtedel leiduvad õppetunnid ja harjutused aitavad teie lapsel mõista, kui tähtis on olla teiste vastu lahke ja mõistev. Kasutage seda raamatut, et aidata oma lapsel kasvada vastutustundlikuks ja hoolivaks inimeseks.