ÕPIME VÄRVE. VÄIKE KAMEELEON, KES EI OSANUD VÄRVI MUUTA

ÕPIME VÄRVE. VÄIKE KAMEELEON, KES EI OSANUD VÄRVI MUUTA

Autor: Celine Lamour-Crochet

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Tutvuge Killu, erilise kameeleoniga, kes seisab silmitsi oma värviküllase maailma väljakutsetega. Erinevalt teistest oma liigikaaslastest, ei suuda Killu oma keha värvi muuta. Kuid kui ta asub valmistama kingitust oma sõbrale, leiab ta end ootamatust seiklusest, mis on täis värvilisi avastusi.

Raamat "Õpime värve. Väike kameeleon, kes ei osanud värvi muuta" autoriks on Celine Lamour-Crochet, kes on loonud südamliku loo, mis juhatab lapsed läbi värvide maailma. See on lugu, mis ei õpeta mitte ainult värve tundma, vaid räägib ka sellest, kuidas erinevus teeb meid eriliseks ja kuidas igaüks meist võib leida oma tee särama.

Killu lugu on lõbus ja hariv viis, kuidas tutvustada noortele lugejatele põhivärve ja julgustada neid aktsepteerima iseennast sellisena, nagu nad on. Raamat pakub lastele võimalust õppida läbi mängulise tegevuse, muutes õppimise nauditavaks ja kaasahaaravaks.

Kui oled lapsevanem või õpetaja, kes soovib rikastada oma lapse või õpilaste värvitaju, siis Celine Lamour-Crochet'i "Õpime värve. Väike kameeleon, kes ei osanud värvi muuta" on ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult õpetlik, vaid ka inspireeriv, näidates, et igaüks meist on unikaalne ja et meie erinevused on väärt tähistamist.