ÕPIN ISE. LIIKLUSÜLESANDED ISESEISVAKS ÕPPIMISEKS

ÕPIN ISE. LIIKLUSÜLESANDED ISESEISVAKS ÕPPIMISEKS

Autor: Alari Kasemaa

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.90€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kui otsid lapsele põnevat ja harivat viisi, kuidas tutvustada talle liiklusreegleid ja valmistada ette jalgratturi eksamiks, siis Alari Kasemaa "Õpin ise. Liiklusülesanded iseseisvaks õppimiseks" võib olla just see, mida vajad. See töövihik on loodud selleks, et pakkuda sinu lapsele, olgu ta eelkooliealine või algklasside õpilane, huvitavaid ja kaasahaaravaid ülesandeid, mis aitavad mängulisel moel omandada liiklusreegleid.

Töövihik sisaldab mitmekülgseid ülesandeid, mis on kohandatud vastavalt lapse vanusele ja oskustele, pakkudes nii väljakutseid kui ka eduelamusi. Lisaks leiad vihiku lõpust jalgratturi eksamiks valmistumiseks vajalikud küsimused, mis aitavad lapsel kindlustada oma teadmisi ja valmistuda edukaks eksamisoorituseks.

Kasutades "Õpin ise. Liiklusülesanded iseseisvaks õppimiseks" töövihikut, toetad oma lapse iseseisvat mõtlemist ja vastutustunnet, mis on olulised oskused igas eluetapis. See on suurepärane vahend, mis aitab sinu lapsel saada turvaliseks ja teadlikuks liiklejaks.