Õpin kirjutama numbreid

Õpin kirjutama numbreid

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta numbrite õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks sinu lapse jaoks? "Õpin kirjutama numbreid" on raamat, mis on loodud just selleks, et aidata sinu mudilasel saada sõbraks numbritega ühest kümneni. See raamat ei ole lihtsalt õppevahend, vaid ka põnev seiklus numbrimaailmas, kus iga lehekülg pakub uut avastamist.

Raamatus on mitmekesised ja haaravad ülesanded, mis on kujundatud nii, et laps ei pane tähelegi, kui palju ta tegelikult õpib. Värvikirevad illustratsioonid haaravad pilku ja teevad õppimise visuaalselt nauditavaks. Lisaks on see suurepärane võimalus harjutada lugemist, sest kõik juhised on esitatud lihtsasti loetavates trükitähtedes.

"Õpin kirjutama numbreid" on suurepärane ettevalmistus kooliks, arendades lapse peenmotoorikat ja numbritunnetust. See raamat on sinu lapse teejuht numbrimaailma, pakkudes rõõmu ja enesekindlust iga numbri kirjutamisega. Võta aega ja naudi iga hetke, kui sinu laps teeb oma esimesi samme matemaatika maailmas, muutes õppimise imelihtsaks ja meeldejäävaks.