Õpin kirjutama

Õpin kirjutama

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Raamatu "Õpin kirjutama" autor on loonud vahendi, mis toetab Sinu lapse esimesi samme kirjaoskuse maailmas. See raamat on justkui mängukaaslane, kes juhatab lapsi läbi kirjatähtede labürindi, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Kas otsid viisi, kuidas muuta tähtede õppimine lapse jaoks põnevamaks? "Õpin kirjutama" pakub rohkelt värvikirevaid illustratsioone ja armsaid tegelasi, kes aitavad lapsel kirjatähti avastada. Iga lehekülg on täis paeluvaid ülesandeid, mis ei pane last mitte ainult kirjutama, vaid ka lugema, tänu trükitähtedes esitatud juhistele.

Raamatu ülesehitus on mõeldud selleks, et toetada lapse enesekindlust ja oskusi kirjutamisel. Punktiirjooned ja värvimisülesanded on suurepärased abimehed, aidates lapsel mõista tähtede kuju ja struktuuri. Lisaks on see suurepärane ettevalmistus kooliteeks, arendades peenmotoorikat ja keskendumisvõimet.

"Õpin kirjutama" on Sinu lapse teejuht kirjutamisoskuse maailmas, pakkudes rõõmu ja enesekindlust iga tähega, mis paberile ilmub. See on raamat, mis kasvab koos lapsega, pakkudes väljakutseid vastavalt tema arengutasemele. Kui soovid, et Sinu laps armuks kirjutamisse ja lugemisse, on see raamat ideaalne alguspunkt.