Õpin lahutama

Õpin lahutama

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite lõbusat ja interaktiivset viisi, kuidas aidata oma lapsel lahutamist õppida? "Õpin lahutama" on just see, mida vajate. See on kompaktne töövihik, mis on loodud selleks, et muuta lahutamise õppimine nauditavaks ja kaasahaaravaks tegevuseks.

Raamatu autor on välja töötanud lihtsa, kuid tõhusa meetodi, mis julgustab lapsi lahutamise põhitõdesid korduvalt harjutama. Töövihiku eriline lisaväärtus peitub selles, et kaasasoleva vildikaga kirjutatu on kustutatav. See tähendab, et ülesandeid saab lahendada ikka ja jälle, mis aitab kindlustada arvutamisoskust ilma paberit raiskamata.

"Õpin lahutama" on suurepärane vahend, mis toetab lapse arengut ja aitab kaasa matemaatiliste oskuste kujunemisele. See on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama numbrite maailma. Vihik on piisavalt väike, et seda oleks mugav igale poole kaasa võtta, olgu siis autosõidul, arsti juures ootamisel või lihtsalt kodus õppimise ajal.

Kui soovite oma lapsele pakkuda hariduslikku, kuid lõbusat tegevust, siis "Õpin lahutama" on kindel valik. See ei ole lihtsalt töövihik, vaid kaaslane teekonnal, kus matemaatika muutub selgeks ja arusaadavaks. Kas olete valmis oma lapsele seda põnevat õppimiskogemust pakkuma?