Õpin liitma

Õpin liitma

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas soovite, et teie laps õpiks liitmist lõbusal ja interaktiivsel viisil? "Õpin liitma" on just see, mida vajate. See kompaktne töövihik on loodud selleks, et muuta liitmise õppimine nauditavaks ja mänguliseks tegevuseks. Kaasasolev kustutatav marker annab võimaluse lahendada ülesandeid korduvalt, mis aitab kindlustada õpitu ja parandada arvutamisoskust.

Selle töövihiku abil saab teie laps harjutada liitmist oma tempos, korrates tegevusi nii palju kordi, kui on vajalik, et arvutamine muutuks selgeks ja loomulikuks. See on suurepärane vahend nii kodus õppimiseks kui ka klassiruumi täienduseks, aidates lastel arendada matemaatilisi oskusi lõbusas ja kaasahaaravas formaadis.

"Õpin liitma" on mõeldud eelkõige algkooliealistele lastele, kes on liitmise maailmas alles uued. Vihik pakub mitmekesiseid ülesandeid, mis on kujundatud nii, et need köidavad laste tähelepanu ja ergutavad nende huvi numbrite vastu.

Kui otsite viisi, kuidas toetada oma lapse matemaatikaõpinguid, siis "Õpin liitma" võib olla just see, mida olete otsinud. See on investeering teie lapse haridusse, mis pakub rõõmu ja väärtuslikke õppetunde liitmise maailmas.